Autosalon v Ženevě 2010

4. 3. 2010  |  Tiskové zprávy  |  Galerie ke článku

 

Na ženevském výstavišti Palexpo začal 80. ročník mezinárodního autosalonu.

V Ženevě je k vidění přehlídka koncepčních modelů, designérských studií, novinek či stávajících modelů všech světových producentů, kteří působí na evropském trhu.

 

Chrysler přivezl do Ženevy designovou studií Chrysler 300C, modelem Chrysler 300C ve verzi eko, model Grand Voyagera jiné. Značky Chrysler a Lancia se představují na jedné výstavní ploše, která se svojí koncepcí odchyluje od tradičního pojetí stánku na autosalonu ve prospěch symbolického znázornění budoucího sblížení obou značek.

Stánek značek Chrysler a Lancia je pojat jako dva kousky skládačky-puzzle, které se nyní spojily, aby vytvořily zcela nový subjekt s neomezenými možnostmi a společnou vizí. Portfolio výrobků značek Chrysler a Lancia představuje to nejlepší, co bylo vytvořeno v historii automobilového průmyslu na obou stranách oceánu, což je ztělesněno v impozantním pozadí s obrovskými dílky skládačky v nejmodernější barvě a stylu.

Značka Jeep představila celé současné výrobkové portfolio od modelu Compass po Grand Cherokee. Zajímavostí je Wrangler Islander.

Značka Dodge vystavila dva kultovní modely – Dodge Charger SRT8® a Dodge Challenger SRT8.

Bližší informace naleznete v přiložených tiskových zprávách a fotogalerii.

Přílohy


GalerieModely vozů

Caliber
Journey
Nitro